آیین تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی قشم برگزار شد

آیین تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی قشم برگزار شد

آیین تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی با حضور جناب آقای مهندس محمدی مدیر عامل شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت و تنی چند از مدیران شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی و مدیرعامل شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت، در ابتدای این مراسم که عصر روز دوشنبه مورخ ۲۶ بهمن ماه در ساختمان شرکت برگزار شد. مهندس محمدی در سخنانی اظهار داشت: صنعت نفت و گاز کشور از پر تحرک ترین بخش های اقتصاد کشور است و گروه اویک نقش تاثیرگذاری در این زنجیره ارزش دارد.
وی شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی را یکی از منسجم ترین شرکت های گروه اویک توصیف کرد و گفت: تعداد زیاد پروژه های در دست انجام، ارزش بالای مالی پروژه ها و همچنین تنوع آنها، گواهی بر این مدعی است. ضمن اینکه با ورود این شرکت به حوزه پروژه های پایین دستی، این شرکت به لحاظ تنوع فعالیت ها در حوزه بالادستی و پایین دستی قابل قبول است. از دیگر نقاط قوت این شرکت، همکاری با تعداد زیاد کارفرمایان است که از آن جمله می توان به شرکت های نفت مناطق مرکزی، نفت وگاز پارس، مناطق نفتخیز جنوب و … اشاره کرد.
مهندس محمدی با اشاره به حرکت پر شتاب اویک به سمت P&E شدن گفت: در این مسیر شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی می تواند نقش بسیار موثری داشته باشد، ضمن اینکه در قراردادهای IPC که همگی بالا دست هستند، این شرکت با تجربه ۱۸ ساله می تواند به عنوان بازوی قدرتمند خانواده اویک، نقش آفرینی کند.
ایشان همچنین در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه جابه جایی مدیران در راس شرکت ها امری طبیعی است. عنوان کرد: اینکه در هر مجموعه روزی مدیری بیاید و روز دیگر برود، امری اجتناب ناپذیر است.
مدیر عامل اویک، مهندس حبیبی را مدیری عملیاتی توصیف کرد و گفت: ایشان پیش از این مدیریت پروژه های بهره برداری شرکت OICO را برعهده داشته و انتظار می رود با حفظ ساختار حرفه ای این شرکت، با تلاش مضاعف در راستای تعالی OEID گام بردارند.
مهندس محمدی در پایان برای مدیریت جدید و سابق شرکت، توفیق روز افزون آرزو کرد.
در ادامه این جلسه، مهندس ایمانی مدیر عامل سابق شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی در سخنانی عنوان کرد: موفقیت ها و دستاورد های حاصل شده به طور قطع حاصل تلاش همه مدیران عامل سابق و همکاران این مجموعه بوده است، چرا که کار تیمی در این شرکت از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است. وی در توضیح فعالیت های شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی گفت: با تلاش فراوان توانستیم در مناقصه های پروژه های EPC شرکت کرده و نزدیک به ۱۰ پروژه بگیریم و هم اکنون با ۶ کارفرما در اجرای این پروژه ها تعامل داریم.
مهندس ایمانی به سابقه ۱۰ ساله حضور خود در شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی اشاره و ضمن آرزوی موفقیت برای گروه مهندسی و ساختمان صنایع نفت افزود: امیدوارم گروه در پروژه های IPC نقش آفرینی بسزایی داشته باشد.
مهندس حبیبی مدیر عامل جدید شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی نیز در سخنان کوتاهی ضمن تشکر از مدیریت مهندس ایمانی در طی سال های طولانی حضورشان در شرکت و نتایج قابل قبول کسب شده طی این مدت، افزود: این پیشینه به طور قطع مسئولیت و وظیفه من را سنگین تر خواهد کرد.
وی در ادامه افزود: تفکر تیمی و تلاش به طور قطع در مجموعه وجود داشته و همین عامل به کسب پروژه های بزرگ نفتی منجر شده است و تلاش می شود در دوران جدید نیز با تکیه بر این ویژگی ها، نسبت به ارتقای شرکت اقدامات مفیدی صورت گیرد.
مهندس رازقی مدیر عامل شرکتOICO نیز در سخنان کوتاهی با برشمردن نقش تعیین کننده شرکت های تابعه در اعتلای نام گروه مهندسی و ساختمان صنایع نفت اشاره و بیان کرد: شرکت OICO به عنوان یکی از شرکت های گروه، تعامل و هم افزایی فراوانی با شرکت OEID خواهد داشت و امید است در سایه این همکاری ها، ضمن تبادل تجربیات، در راستای توسعه و پیشرفت گروه گام های موثری برداشته شود.
گفتنی است جناب مهندس حبیبی سال ها به عنوان مدیر پروژه های بهره برداری، تعمیرو نگهداری در شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت به فعالیت مشغول بوده است.
در ادامه این جلسه تودیع و ومعارفه، اعضای هیات مدیره شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های صورت گرفته مهندس ایمانی در سال های مدیریت ایشان و خیر مقدم به مهندس حبیبی، آمادگی خود را برای همکاری با مدیر عامل جدید و آغاز فصل جدید در شرکت اعلام کردند.


Notice: Undefined variable: c in C:\Inetpub\vhosts\oeid.ir\httpdocs\site\wp-content\themes\gaga-lite\template-parts\content-single.php on line 61

Notice: Undefined variable: c in C:\Inetpub\vhosts\oeid.ir\httpdocs\site\wp-content\themes\gaga-lite\template-parts\content-single.php on line 62
0 دیدگاه