موفقیت در دریافت نشان عالی شایستگی مدیریت اتحادیه اروپا و تندیس زرین مدیر شایسته ملی

موفقیت در دریافت نشان عالی شایستگی مدیریت اتحادیه اروپا و تندیس زرین مدیر شایسته ملی

مراسم بزرگداشت روز ملی خلیج فارس صبح روز پنج‌شنبه نهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ با آرمان پاسداری از نام مقدس خلیج فارس و با حضور مقامات عالیرتبه کشوری و لشگری، مفاخر و چهره های ماندگار ملی در سالن همایش های مرکز اسناد و کتابخانه ملی برگزار شد.
همزمان با این رویداد، اولین آیین نکوداشت مفاخر صنعت و اقتصاد به همراه مراسم اعطای نشان عالی شایستگی مدیریت اتحادیه اروپا و تندیس زرین برندهای حامی خلیج فارس با رویکرد مسئولیت اجتماعی، به مدیران شایسته بخش خصوصی و دولتی برگزار گردید.
در این مراسم با اعطای تندیس زرین مدیر شایسته ملی از مهندس مجید حبیبی، مدیرعامل شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی به عنوان مدیر شایسته و مسئولیت‌پذیر در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، تقدیر و قدردانی شد و نشان و گواهینامه شایستگی مدیریت اتحادیه اروپا به ایشان اعطا گردید. در حال حاضر این گواهینامه به عنوان برترین مدرک مدیریتی در اتحادیه اروپا شناخته شده است و از آن به عنوان مدرک شایستگی مدیریت یاد می شود و مورد تایید پارلمان اتحادیه اروپا ، کمیسیون آموزش اتحادیه اروپا ، کمیسیون اقتصادی اتحادیه اروپا و کمیسیون توسعه سازمان تجارت جهانی می باشد.


Notice: Undefined variable: c in C:\Inetpub\vhosts\oeid.ir\httpdocs\site\wp-content\themes\gaga-lite\template-parts\content-single.php on line 61

Notice: Undefined variable: c in C:\Inetpub\vhosts\oeid.ir\httpdocs\site\wp-content\themes\gaga-lite\template-parts\content-single.php on line 62
0 دیدگاه