مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران

مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران

 

مراسم معارفه علی کاردر به عنوان مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران و تودیع رکن الدین جوادی، دیروز (۲۹/۰۳/۹۵) در سالن کنفرانس شهید بهشتی در ساختمان اصلی وزارت نفت با حضور وزیر نفت، مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران و هم چنین حضور آقای بهزاد محمدی مدیر عامل شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت (OEIC) برگزار شد.

به گزارش خبر گزاری شانا، بیژن زنگنه در این مراسم  از خدمات رکن الدین جوادی مدیرعامل سابق شرکت ملی نفت ایران، هیئت مدیره و شرکت های عملیاتی تابعه این شرکت برای همراهی در تحقق هدف افزایش تولید نفت خام کشور در دوران پس از تحریم قدردانی کرد و گفت: ما هم اکنون بخش عمده ای از سهم خود در بازار نفت را به دست آورده ایم و از این رو باید از همه همکاران که غیرتمندانه و متعهدانه به مسئولیت خویش در قبال صنعت نفت و جمهوری اسلامی ایران عمل کردند، قدردانی کنم. وی هم چنین با بیان آنکه، بر خلاف آنچه برخی متصور بوده اند، بازگشت ایران به بازار باعث کاهش قیمت نفت نگردید و با لطف الهی با افزایش نیز روبرو شد.

وزیر نفت با اشاره به فعالسازی پروژه های غرب کارون بویژه میدان آزادگان جنوبی، افزایش ٢ برابری صادرات نفت خام را از دستاوردهای بزرگ صنعت نفت عنوان و اذعان کرد: این دستاوردها با مدیریت ارشد مهندس جوادی و همکاری هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران و شرکتهای عملیاتی و تابعه این شرکت حاصل شده است. وی در ادامه با اشاره به وارد مدار شدن فازهای ١٢، ١۵، ١۶ و ١٧ پارس جنوبی و فعالیت فاز ١٨ با گاز فازهای ۷،۶ و ٨، یادآور شد: امسال باید فاز ١٩ را با ظرفیت ٢ فاز متعارف و فازهای ٢٠ و ٢١ را به مدار بیاوریم.

گفتنی است که شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی قشم (OEID) در فاز ۲۰ و ۲۱ در حال اجرای پروژه ساخت ردیف های گازی ۳ و ۴ می باشد هم چنین در پروژه آزادگان جنوبی مسئولیت طراحی و ساخت تاسیسات سر چاهی را عهده دار می باشد.

علی کاردر در این مراسم از همکاری با مدیرعامل سابق شرکت ملی نفت ایران به نیکی یاد کرد و با قدردانی از حسن ظن وزیر نفت برای انتصاب وی به عنوان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، گفت: اگرچه پذیرفتن این مسئولیت برایم سخت بود، اما با هدف خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران و کمک به تداوم روند توسعه در کشور، آن را قبول کردم و امیدوارم بتوانیم با همراهی مجموعه شرکت ملی نفت ایران، در عمل به تعهدها و تحقق اهداف مد نظر موفق باشیم. وی از توسعه به عنوان مهمترین محور و هدف در فعالیتهای شرکت ملی نفت ایران نام برد و گفت: از هر تلاشی که مسیر توسعه را در صنعت نفت هموار سازد، دریغ نمی کنم.

[foogallery id=”2255″]

خبر عادی
0 دیدگاه