معرفی شرکت

معرفی شرکت

شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی قشم یکی از شرکتهای گروه مهندسی و ساختمان صنایع نفت (OIEC) می باشد که در سال ۱۳۷۶ با نام “شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت قشم” به ثبت رسیده و در اسفند ماه سال ۱۳۸۰ به “شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی قشم” تغییر نام یافته است. مأموریت این شرکت در صنایع بالادستی نفت، گاز و انرژی های تجدیدپذیر تعریف و حضور آن را در فعالیت های مطالعاتی، اکتشافی، حفاری، توسعه و بهره‌ برداری از منابع هیدروکربوری باعث گردید.

به این منظور فعالیت های ژئوفیزیک، زمین شناسی، پتروفیزیک، مهندسی مخزن، حفاری، مهندسی بهره‌ برداری، طراحی و اجرای واحدهای فرآورشی، انتقال، ذخیره سازی و تأسیسات جانبی مورد نیاز به عنوان تخصص ها و مهارت های اصلی در این شرکت شکل گرفت.

شرکت OEID با تکیه بر نیروی انسانی متخصص، سیستم های پیشرفته و دانش فنی روز دنیا در عرصه داخلی به عنوان یک شرکت معتبر و خوشنام همراه با نتایج درخشان در انجام طرح های  پر اهمیت از جمله طرح عظیم توسعه میادین شانزده گانه نفتی، مطرح است. اکنون نیز با هدف ورود به بازارهای بین المللی، درصدد حضوری قدرتمند در فعالیت های اکتشاف و بهره برداری (E&P) و تبدیل شدن به شرکت بین المللی نفتی می باشد.

این شرکت عموماً پروژه های خود را به صورت خدمات مدیریت پیمان (MC)، مهندسی، تامین و ساخت (EPC)، پیمانکاری عمومی (GC) و خدمات مشاوره و نظارت (SUP) تجربه نموده است و اکنون مفتخر است که انجام بزرگترین مجموعه توسعه میادین نفتی کشور در قالب طرح توسعه شانزده میدان نفتی برای ۹ میدان نفتی کشور را در کارنامه خود داراست.

[postlist id=2003]